Prindi


Inglike vetes


Inglike vetes
Regina Doman ja Ben Hatke, „Inglike vetes”

Regina Doman’i kirjutatud ja Ben Hatke joonistatud lasteraamat „Inglike vetes” jutustab ilusa loo ühe beebi elutee algusest.

Ema kõhus kasvab pisike beebi. Ta avastab vett enda ümber ning räägib teda saatva ingliga. Õrnad joonistused ja targad sõnad jutustavad loo beebist ja inglikesest vetes… loo, mis vaimustab kindlasti kõiki väikeseid lapsi, sest teekond eostumisest sünnini on ka nende elu lugu. Meist igaühe elu lugu.

Raamatust „Inglike vetes” kingib Rahvastikuminister koopia igale Eesti lasteaiale, lastehaiglale ja lastekodule.


Maht: 48 lk

Köite liik: kõvaköide

Väljaandja: Elukultuuri Instituudi kirjastus

Hind: 100.-
osta

Lubage mul elada


Nathanson
Bernard N. Nathanson, „Lubage mul elada”

Bernard N. Nathansoni „Lubage mul elada” on meelt muutnud abordiarsti tagasivaade oma eluteele. Dr. Nathanson oli National Abortion Rights Action League’i asutajana üheks juhtivaks jõuks abordi seadustamisel USA-s. Ligi 20ne aasta jooksul, kui Dr. Nathanson töötas maailma suurima abordikliiniku direktorina ning tunnustatud abordiarstina, teostati tema enese või tema järelvalve all olevate arstide poolt enam kui 75 000 aborti. Aastal 1975 ütles ta aga avalikkuse suureks üllatuseks oma ametist lahti, misjärel sai temast üks elupooldava liikumise eestkõnelejaid Ameerikas. Nagu Dr. Nathanson kirjutab, sai tema edasise tegevuse juhtmõtteks kammitseda nii palju kui võimalik seda kurjust, mille ta ise oli aidanud kütkeist valla päästa.

„Lubage mul elada” on osaliselt siiras ja julge autobiograafia, osaliselt poliitiline kampaania ja osaliselt abordiajaloo kroonika.

Maht: 160 lk

Köide: pehmeköide

Väljaandja: Elukultuuri Instituudi kirjastus

Hind: 140.-
osta

Jalakesed


Jalakesed
Rinnamärk "Jalakesed"

Elupooldajate sümboolikaks saanud rinnamärk kujutab täpses suuruses sündimata lapse jalakesi 10-nädalat peale viljastumist. Hõbedane rinnamärk inspireerib mõttvahetusi inimese lootelise arengu imede ning abordi teemadel. Iga märgiga on kaasas värviline kaart inimese sünnieelse elu peamiste tähistega.


Hind: 50.-
osta

Kujuke


Kujuke
Lootekujuke

12-nädala vanuse sündimata lapse kujuke on tõetruu nii suuruse, pehmuse kui kaalu poolest. Elu tõelisust ja haprust sümboliseeriv kujuke võib tõepoolest liigutada südameid ning muuta meelt! Iga beebikujukesega on kaasas värviline kaart ülevaatega lootelisest arengust. Kujuke on suurepärane näide sünnieelse elu reaalsusest teema käsitlemisel laste ja noortega.


Hind: 60.-
osta

Prindi