USA-s üha enam lapse soost ajendatud aborte

Prindi


14.08.1008 - Rahvastiku-uuringute Instituudi presidendi (Population Research Institute -- PRI) Steven Mosheri sõnul on Ameerikas üks peidetud soolise diskrimineerimise probleem, kuid sellises vormis, millega feministid keelduvad tegelemast.


PRI viimases YouTube’i videos taunib Mosher valikabortide praktikat, mis sõltuvad lapse soost ning on levinud ida- ja lõunapoolsetes Aasia maades. ÜRO teatel on see praktika nõudnud juba üle 100 miljoni tüdruku elu üle maailma. Video tsiteerib hiljutist uuringut, mis avaldati Rahvusliku Teaduste Akadeemia (National Academy of Sciences) poolt, öeldes et paljudel Ameerika ühiskonna gruppidel -- eriti  nendel, mis põlvnevad Aasia rahvustest -- on sama vildakad sündivuse näitajad kui nende kodumaal. Paljud seksistlikud tavad ja praktikad, mis on sedavõrd vildakate sündivuse näitajateni viinud, imporditakse Ühendriikidesse.


Hiinas, Indias ja teistes Aasia riikides on poiste osas tugev eelistus, ütleb Mosher. Selle eelistuse kombinatsioon kaasaegse ultraheli tehnoloogiaga on osutunud surmavaks miljonitele tüdrukutest beebidele. Video jätkub kirjeldades üksikasjalikult selle probleemi tõsidust, mida saab seletada üksnes pisikeste tüdrukute valikulise aborteerimise kaudu.


"Kus on feministid, kui neid vaja on?” küsib Mosher. Tema sõnul ei ole sündimata tüdrukute laiaulatuslik hävitamine suutnud feministliku kogukonda murelikuks teha.  Põhjusena toob Mosher esile asjaolu, et Ameerika feministid on niivõrd kinni “vabaduses valida”, et nad ei taha astuda vastu ühelegi abordile, ükskõik kui ekslik see ka ei oleks. Seda isegi juhul, kui praktika tähendab sadade miljonite tüdrukute tapmist, mille ainsaks põhjuseks on tõsiasi, et nad tüdrukud.


"Ma esitan väljakutse Rahvuslikule Naisühendusele (National Organization of Women)," ütleb Mosher, "ja teistele feministlikele rühmitustele, ühineda meiega lahingus, et keelustada see kohutav soolise diskrimineerimise vorm, mis tapab nii palju sündimata tüdrukuid. Jätkuv vaikimine ainult hõlbustab tapmist."


Vaata PRI videopöördumist YouTube's või PRI kodulehel.


Allikas: LifeSiteNews.com


Vaata seonduval teemal: